86 18 "Tak naprawdę... (the truth is...)":


Seria: 86.
Numer odcinka: 18.
Polski tytuł odcinka: Tak naprawdę... (the truth is...).
Japoński tytuł odcinka: 本当は (hontouwa).
Data premiery: 20.11.2021.
Czas trwania odcinka: około 25 minut.
Opening: "Kyoukaisen" by amazarashi.
Ending: "Alchemilla" by Regal Lily.
Opis odcinka: „Zniszczenie działa elektromagnetycznego Morpho... Piętnastu członków szwadronu Nordlicht, w tym Shin, zostaje przydzielonych do desperackiej misji, której celem jest samotne przedarcie się przez terytorium Legionu. Chłopcy i dziewczęta z Osiemdziesiątej Szóstej Dzielnicy, którzy przybyli do Federacji, ale mimo tego ponownie trafili na front, muszą zrealizować strategię o współczynniku przeżycia bliskim zeru. Ich maskotka, a zarazem caryca byłego Imperium, Frederica, jest wściekła na ten brak poszanowania życia młodych żołnierzy...”.
1643219471
STAN ODCINKA:
Wyniki wyszukiwania plików (pomoc):
Język Typ Serwer Tłumaczenie Link
ONLINE mp4up [TMJ] Oozora oglądaj [HD]
ONLINE cda [TMJ] Oozora oglądaj [FHD + HD + SD]
ONLINE sibnet [TMJ] Oozora oglądaj [HD]
ONLINE vk [TMJ] Oozora oglądaj [FHD + HD + SD]
ONLINE mega [TMJ] Oozora oglądaj [FHD]


comments powered by Disqus
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, openingi, endingi.
Podobne anime: Code Geass, Kill la Kill, Shingeki no Kyojin.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.